Ubytování ve Volfarticích u České Lípy a v Jáchymově

„Volfartice - obec na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických Hor, Jáchymov u Karlových Varů „

Penzion Bach & Erika

Tyto  dva krásné penziony s plně vybavenými apartmány se nacházejí v obci Volfartice, která je vzdálená sedm kilometrů od hranic Českého Švýcarska

Penzion Bach

Vybavení a služby

Ubytování ve čtyrech apartmánech s 3-4 lůžky s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Každá kuchyň má kuchyňskou linku s nádobím, lednici, vařič, varnou konvici, topinkovač. Pokoje mají televizi se satelitem. Dva aprtmány mají: dvoulůžkovou ložnici + dvoulůžkový pokoj + kuchyň. Další dva apartmány mají dvoulůžkavý pokoj + obývací kuchyň s dvěma lůžky.Ubytování je vhodné pro skupiny lidí, kteří chtějí strávit atraktivní společnou dovolenou. Pension Bach a Erika jsou od sebe vzdáleny 70m. Bach má společenskou místnost se stolním tenisem a šipkami. Na zahradě u potoka je možnost posezení u grilu. Erika má terasu, kde lze taktéž grilovat. Parkování na vlastním pozemku přímo pod okny.

Rekreace a služby v okolí

Možnost prohlídky okolních skláren. V zimě sjezdovka vzdálena 6km a velké množství běžeckých plání, v létě cykloturistika a jízda na koni. Ve vzdálenosti 20km Máchovo jezero, skalní hrad Sloup v Čechách s koupalištěm, zámek Zákupy, na druhou stranu České Švýcarsko, Hřensko, hraniční přechod s Německem v Děčíně. Ve vzdálenosti 6 km jsou čedičové Varhany. Koupaliště je 8 min autem.

Více tipů na výlet naleznete ZDE

Poloha a dosažitelnost

Volfartice leží na spojce mezi Českou Lípou a Kamenickým Šenovem, 8km od České lípy, pravidelná autobusová doprava, zastávka přímo před pensionem Bach, který je vzdálen 70m od pensionu Erika. Vzdálenost od Prahy 80km, od Liberce 45km, od Děčína 16km.

negativ
více fotografií naleznete v galerii

 
Penziony Bach a Erika spolu s ubytovnou ve Volfarticích, Penzion Lucie v Jáchymově